Darmowa przesyłka dla zakupów powyżej 300zł! Kurier GLS / Paczkomaty 24h. Dla zakupów powyżej 400 zł rabat 5%, powyżej 800 zł 10%

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Klient ma prawo do zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym utulankowo.pl bez podania przyczyny, w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. 

Zwracany towar powinien być kompletny oraz nie może nosić śladów użytkowania.

Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi Klient.

W celu zwrotu towaru należy powiadomić Sklep o zamiarze zwrotu w dowolny sposób pisemny - za pomocą E-maila, wiadomości sms, formularza kontaktowego, listu tradycyjnego.

Produkty wykonywane na specjalne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotom.

 

Reklamacje

Klientowi przysługuje prawo do reklamacji w okresie do dwóch lat od terminu zakupu. Reklamacja może nastąpić w przypadku stwierdzenia w przysłanym produkcie wad produkcyjnych lub też niezgodności towaru z zamówieniem zawartym w sklepie utulankowo.pl. 

Drogi Kliencie jeśli nie jesteś zadowolony z jakości naszego produktu, lub jest on niezgodny z zamówieniem, bardzo prosimy o szybki kontakt.

W celu sformalizowania reklamacji należy krótko opisać problem jaki wystąpił  z reklamowanym towarem (może to być wiadomość E-mail, lub list zwykły) prosimy o przesłanie reklamowanego produktu na adres:

Marcin Chamczyński

ul. Mosiężna 31/11

53-441 Wrocław

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez Sklep przesyłki. 

W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub też wymieniony na inny, pełnowartościowy. Jeśli będzie to niemożliwe, Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru, bądź zaproponuje wymianę na inny, dostępny w Sklepie utulankowo.pl produkt.

 

 

Nowości
Mufka Minky Dark Gray Bears II
Mufka Minky Dark Gray Bears II
39,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl